„Zagraj o staż” – konkurs dla studentów

Aktualności
Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor organizuje konkurs dla studentów i absolwentów, w którym można wygrać płatny staż.

Konkurs „Zagraj o staż”, składa się z dwóch zadań. W pierwszym uczestnicy rozwiązują krótki test z wiedzy o działalności Biur Informacji Gospodarczych. W drugim ich zadaniem jest napisanie krótkiego eseju (od 4 do 5 tys. znaków) lub stworzenie prezentacji (do 10 slajdów) na jeden z czterech tematów dotyczących wiarygodności finansowej. Prace oceni trzyosobowa komisja. Autorowi najlepszej z nich BIG InfoMonitor zaproponuje płatny trzymiesięczny staż (z możliwością przedłużenia do 6 miesięcy) w jednym z kluczowych działów firmy: finansach, marketingu, prawnym lub IT – w zależności od preferencji kandydata. Zwycięzca otrzyma wynagrodzenie miesięczne w wysokości 1 000 zł netto. Za drugie i trzecie miejsce przewidziane są nagrody rzeczowe – czytniki książek Kindle Touch.

Konkurs skierowany jest do studentów III i IV roku studiów I stopnia, III, IV bądź V roku studiów magisterskich, studentów studiów II stopnia, a także absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Prace można nadsyłać do 21 grudnia 2012. Szczegóły dostępne są na stronie http://www.infomonitor.pl/zagraj-o-staz oraz na profilu firmy na Facebooku: Licencja na Zaufanie.