Youth in Leadership - dołącz do grona liderów!

Już od 4 lutego masz możliwość zarejestrować się na jedno z najciekawszych wydarzeń tego roku. Druga edycja ogólnopolskiego projektu Youth in Leadership, która odbędzie się na przełomie marca i kwietnia 2014 roku w Krakowie, to nie tylko konferencja i warsztaty Mentorship Program, ale przede wszystkim spotkanie wyjątkowych osób.

W trakcie zaplanowanych wydarzeń poznasz najlepszych menadżerów, wizjonerów, naukowców i osoby pełniące strategiczne funkcje w instytucjach międzynarodowych, które dzielić się będą swoją wiedzą z zakresu przywództwa. Będą to między innymi: założyciel Center for Leadership i Dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN prof. Cezary Wójcik; Konsul Generalna w Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie Ellen Germain; Dyrektor Google w Krakowie Wojciech Burkot; Prezes Benefit Systems S.A. Tomasz Józefacki; Head of Business Innovation w K2 Roman Łoziński i wielu innych.

Dodatkowo w rolę mentorów wcielą się Alumni pierwszej edycji Programu, którzy będą dzielić się swoim doświadczeniem z tegorocznymi uczestnikami.

Nie zwlekaj i zapisz się na konferencję, na której spotkasz świetnych ludzi – takich jak Ty - poznasz wyśmienitych gości, posłuchasz inspirujących wystąpień, a także weźmiesz udział w gorących dyskusjach. Zostań też jednym z 16 uczestników Mentorship Program, czyli serii wyjątkowych warsztatów z doświadczonymi mentorami i najlepszymi zarządzającymi!

 

Jak można znaleźć się wśród uczestnikóww projektu Youth in Leadership?

Wystarczy wypełnić formularz, który znajdziesz na stronie internetowej projektu. Zgłoszenia na konferencję przyjmowane będą do 23 marca, zaś pierwszy etap rejestracji na Mentorship Program potrwa do 7 marca. Pamiętaj, że w zgłoszeniu należy przekonać organizatorów, że to wwłaśnie dla Ciebie powinniśmy zarezerwować miejsce!

 

Szczegółowy opis wydarzeń znajdziesz na stronie internetowej.

Dołącz do nas także na facebooku.