Niedziela, 20 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Wyróżnij się na rynku, bądź wzorem dla innych!

Wyróżnij się na rynku, bądź wzorem dla innych!

Złóż wniosek konkursowy do 24. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Prestiż, zwiększenie zaufania, lojalności, uznania klientów, rozpoznawalności firmy i jej oferty, ogólne korzyści wizerunkowe, wzrost konkurencyjności – to zdaniem Laureatów najważniejsze korzyści, jakie ich firmom przyniósł udział w Konkursie i używanie Godła „Teraz Polska”.

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” rozpoczyna przyjmowanie wniosków konkursowych do 24. edycji Konkursu „Teraz Polska”. Jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów, usług, gmin i innowacji, które wyróżniają się na rynku pod względem jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Wszyscy zainteresowani udziałem w Konkursie powinni w pierwszej kolejności przesłać do Biura Konkursu „Teraz Polska” ankietę rejestracyjną, a do 20 stycznia 2014 przekazać dokumentację konkursową przygotowaną w oparciu o ankietę weryfikacyjną. Więcej informacji o Konkursie znajduje się na stronie: www.terazpolska.pl

Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: dla produktów i usług, gmin oraz przedsięwzięć innowacyjnych. Zwycięzców wyłoni 30-osobowa Kapituła Godła „Teraz Polska” składająca się z autorytetów życia społecznego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego.

Do tej pory Godło otrzymało 370 produktów, 122 usługi, 16 innowacji oraz 51 samorządów. Zwyciężyły firmy przedstawiające różne branże m.in. medyczne, ubezpieczeniowe, turystyczne, budowlane, FMCG. Zarówno niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa, jak i duże firmy oferujące swe produkty i usługi na rynkach międzynarodowych. Wśród laureatów znalazły się m.in. gminy: Kraków, Trzebnica, Białystok, Piła, Władysławowo, Zakopane, Lesznowola, a także firmy: FAKRO, Spółdzielnia LAZUR, Blachy Pruszyński, BANK PEKAO SA, ORLEN OIL, Zakłady Chemiczne POLICE, FLOSLEK, BEFADO, OKNOPLAST, SOKOŁÓW SA, Hodowla Roślin Strzelce czy Nalewki Staropolskie.

„Godło >>Teraz Polska<< jest jednym z najważniejszych wyróżnień, jakie do tej pory otrzymaliśmy. Ta nagroda pokazuje, że polskie produkty mogą być innowacyjne i mogą konkurować z najlepszymi na całym świecie” - mówi Mikołaj Placek, prezes firmy OKNOPLAST Sp. z o.o.