Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Weź udział w VI edycji Nielsen Business Case Competition!

Weź udział w VI edycji Nielsen Business Case Competition!

Zaplanuj zwycięską strategię, wygraj “złoty bilet” na płatny staż w Nielsenie oraz atrakcyjne nagrody!
Weź udział w VI edycji Nielsen Business Case Competition!

Nielsen

W Nielsen, jako globalny lider badań i informacji rynkowych, pomagamy dogłębnie zrozumieć konsumentów, jednocześnie wspierając naszych klientów w podejmowaniu decyzji, które mogą prowadzić do rozwoju ich biznesu.

Jesteś gotowy na nowe wyzwanie?

Weź udział w VI edycji Nielsen Business Case Competition! Wygraj atrakcyjne nagrody i zdobądź “złoty bilet” na program stażowy w polskim biurze Nielsena! Zdefiniuj zwycięską strategię dla przedsięwzięcia biznesowego. Odkryj rolę, jaką odgrywa Nielsen, pomagając największym światowym markom odnosić sukcesy poprzez zrozumienie tego, co ludzie oglądają i kupują. 

Zgłoszenia grup do uczestnictwa w CASE COMPETITION przyjmujemy do 19.04.2017 za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie:

www.nielsenacademics.pl/case_competition.html

Zgłoszenie powinno być wysłane przez lidera grupy i zawierać listę członków zespołu (3-4 osób). Prosimy o podanie: nazwy zespołu, imion, nazwisk i adresów mailowych wszystkich członków zespołu. Zgłoszone osoby poprosimy następnie o przesłanie życiorysów. Uwaga: konkurs skierowany jest do osób posługujących się biegle językiem angielskim oraz polskim.

Zapraszamy!