Weź udział w międzynarodowym projekcie w oparciu o metodologię Lean Startup!

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowym projekcie w oparciu o metodologię Lean Startup, który daje możliwość rozwoju pomysłów edukacyjnych w ramach współpracy ze specjalistami z Innovation Lab oraz szkołami z Holandii, Belgii, Szwecji i Finlandii. Program skierowany jest do wszystkich osób, które chciałyby wpłynąć na wzrost efektywności uczenia się. W przedsięwzięciu będą brały udział zarówno szkoły, uczniowie, nauczyciele, studenci jak i wizjonerzy i aktywiści edukacyjni.

Program:

3.10. – KICK-OFF
Spotkanie wszystkich uczestników z Polski (40 osób) w szkole partnerskiej w Gdańsku* z przedstawicielami Sanoma Learning Lab. Nakreślenie zakresu programu.
październik – listopad – WEBINARS
Cykl 5 webinariów, na których eksperci edukacyjni będą dzielić się z uczestnikami swoją wiedzą, oraz omawiać kolejne etapy pracy nad pomysłami. Po każdym webinarze uczestnicy dostaną zadania do wykonania, które będą omawiane na portalu oraz podczas webinariów. (Webinar – 90min, od 19:00)
21.11 – LIVE SESSION
Spotkanie podsumowujące w Warszawie*, na którym zostaną wybrane dwa najlepsze pomysły, które wejdą do finału Sanoma Learning Lab i zmierzą się z pomysłami uczestników z Belgii, Finlandii, Holandii i Szwecji (do finału przejdzie razem 10 pomysłów).
15-19.12 – BOOTCAMP
Po prezentacji i głosowaniu wybranych zostaje 5 pomysłów, których autorzy jadą na Bootcamp do Amsterdamu!**, gdzie stworzą prototypy swoich rozwiązań.
* Koszty transportu na Kick-off i Live session pokrywa Sanoma Learning Lab.
** Koszty transportu, zakwaterowania i wyżywienia na 4-dniowym Bootcamp w Amsterdamie pokrywa Sanoma Learning Lab.

Warunkiem uczestnictwa jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
 
Więcej informacji o projekcie znajdziecie na:   http://www.sanomalearninglab.com/
 
W przypadku zainteresowania proszę o szybką rejestrację na http://www.sanomalearninglab.com/node/86

Zgłoszenia przyjmujemy do 6 sierpnia 2014 r.!