Uruchamiamy I edycję Programu Mentoringowego SGH!

Aktualności
Interesują Cię stosunki międzynarodowe? Od zawsze czujesz w sobie rekina biznesu? Świat finansów nie ma dla Ciebie tajemnic? A może chcesz związać swoją przyszłość z działalnością akademicką? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, a przy tym uważasz, że wiedza zdobywana w ramach przedmiotów Ci nie wystarcza, nie możesz przegapić niepowtarzalnej okazji do rozwoju!

Program Mentoringowy SGH jest nową, unikatową inicjatywą tworzoną przez samą Uczelnię w ścisłej współpracy z Think Tankiem Samorządu Studentów i wyróżniającymi się Organizacjami Studenckimi. W tej edycji składa się z czterech ścieżek tematycznych:
• dyplomacja,
• nauka,
• biznes,
• finanse.

W ramach programu każdy z zakwalifikowanych uczestników zostanie objęty opieką mentora - absolwenta SGH odnoszącego sukcesy zawodowe w wybranej dziedzinie. Dodatkowo, uczestników czeka seria inspirujących spotkań i przydatnych warsztatów.

Rekrutacja polega na wypełnieniu formularza rekrutacyjnego, który będzie otwarty do 24 lutego, a wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę pomiędzy 27 lutego a 2 marca.

WIĘCEJ INFORMACJI