Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / TechAward – konkurs dla lubiących nowe technologie

TechAward – konkurs dla lubiących nowe technologie

Stawiamy na sukces, dlatego informujemy, że już 19 września startuje TechAward - jeden z bardziej interesujących i atrakcyjnych konkursów dla absolwentów uczelni wyższych i przyszłych przedsiębiorców. Pomysłodawcą konkursu jest SpeedUp IQbator. To będzie szybka i profesjonalna akcja konkursowa. Swój udział można zgłaszać do 18 listopada.

TechAward to konkurs na najbardziej innowacyjną pracę magisterską/inżynierską i doktorską. Skierowany jest do absolwentów i doktorantów uczelni wyższych, którzy obronili się w roku 2010/2011, lub w trakcie obron zaplanowanych na rok akademicki 2011/2012. Udział w konkursie to znakomita okazja na sprawdzenie się w roli twórcy wywrotowych projektów technologicznych, które mogą w przyszłości zrewolucjonizować rynek. 

Kapituła konkursowa składa się z profesjonalnych inwestorów i specjalistów, którzy oprócz pomysłu będą oceniać potencjał rynkowy projektu. Konkurs TechAward stwarza niepowtarzalną szansę - zwycięski projekt będzie miał możliwość dofinansowania w ramach funduszu SpeedUp IQbator.

Organizatorzy konkursu przygotowali też atrakcyjne nagrody rzeczowe. W konkursie zostaną wytypowane dwie prace, po jednej z dwóch w kategorii - praca magisterska / inżynierska oraz praca doktorska.
Za najciekawszą pracę magisterską/inżynierską autor otrzyma Apple iPhone 4, natomiast praca doktorska zostanie nagrodzona sprzętem Apple iPad 2 3G.

TechAward to nie tylko konkurs - to zbiorowa burza mózgów! W ramach tegorocznej edycji organizatorzy planują przeprowadzić w kilku miastach Polski cykl otwartych wykładów. Z absolwentami i studentami, którzy biorą sprawę w swoje ręce i planują rozpocząć przygodę z biznesem, spotkają się Bartłomiej Gola, Arkadiusz Hajduk, Arkadiusz Skuza. Osoby, które z powodzeniem wdrożyły wiele projektów biznesowych w życie, a na co dzień wspierają początkujących przedsiębiorców.

Regulamin i szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.techaward.pl

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Złap nas na:

http://techaward.pl/

http://www.facebook.com/SpeedUpGroup

Informacji udziela zespół organizacyjny:

Agnieszka Okrzeja kontakt@techaward.pl

 

Biuro organizacyjne Konkursu TechAward

Imbiria | Agencja PR

ul. Mielżyńskiego 27/29

61-725 Poznań

tel. 48 61 222 45 54

www.techaward.pl