Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Targi Kariera w Finansach i Bankowości - 12.10.2013 r.

Targi Kariera w Finansach i Bankowości - 12.10.2013 r.

Wkrótce kolejna edycja prestiżowych targów rekrutacyjnych dedykowanych branży finansów. Na Targach Kariera w Finansach i Bankowości otrzymasz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.

ZAINWESTUJ W SIEBIE! NADAJ TEMPA SWOJEJ KARIERZE! 

 • Znasz dobrze język angielski?
 • Poszukujesz nowych wyzwań?
 • Jesteś gotowy na współpracę z liderami rynku? 

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ''TAK'', to chcielibyśmy zaprosić Cię na kolejną edycję prestiżowych targów rekrutacyjnych dedykowanych branży finansów. Na Targach Kariera w Finansach i Bankowości otrzymasz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.

Co wyróżnia Targi organizowane przez firmę CareerCon od pozostałych targów pracy?

Jedną z najważniejszych różnic jest to, że wystawcy już podczas targów rozpoczynają procesy rekrutacyjne, więc jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, to nasze Targi są idealnym rozwiązaniem! Tego jednego dnia to firmy przyjadą do Ciebie, a rekruterzy znajdą czas, by swobodnie porozmawiać z Tobą przy filiżance pysznej kawy. 12 października w Warszawie będziesz mógł spotkać się z przedstawicielami firm m. in.:

 • RBS;
 • CBRE;
 • Citi;
 • Experis Finance;
 • Gothaer TU;
 • PZU;
 • Grafton;
 • deVere Group.

Wyżej wymienione firmy poszukują pracowników z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Doświadczenie w branży finansowo-bankowej oraz znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Na co jeszcze możesz liczyć biorąc udział w Targach Kariera w Finansach i Bankowości?

Targi pracy to okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży finansów, które poprowadzi między innymi firma BPP, będąca liderem edykacji finansowej w Wielkiej Brytanii. Podczas targów organizowane są również szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą Wasze kwalifikacje na rynku pracy.

Na najbliższej edycji będzie mogli wiąć udział  m.in. w prelekcjach:

Jerzego Kostowskiego - „Podejmuj mądre decyzje”

Piotra Miernika - Zbuduj markę osobistą i wygrywaj na rynku pracy”

Józefa Kajty - „Gdy przychodzi wiatr jedni budują mury, inni wiatraki...Jak przetrwać w czasie gdy jedyną stałą jest zmienność”

Tomasza Zawadzkiego - Preferowane wzorce zachowań w strukturach sprzedaży w bankowości

Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych. Wszystko to zupełnie BEZPŁATNIE. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

12.10.2013 WARSZAWA – The Westin Warsaw ****, Al. Jana Pawła II 21

Szczegóły na: http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa 

Rejestracja online:
http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa/rejestracja (wymagana)