Start of the Study on the Impact of ERASMUS

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu nad poziomem umiędzynarodowieni europejskich szkół wyższych.

Drogi studencie, drogi absolwencie SGH,

Nasza uczelnia uczestniczy w badaniu nad poziomem umiędzynarodowieni europejskich szkół wyższych. Badanie jest prowadzone przez Komisję Europejską, która finansuje program Erasmus oraz wiele innych działań, z których korzysta nasza Uczelnia.

Badanie ma ambitne zadanie ustalić odpowiedzi na zasadnicze pytania, które są najbardziej istotne dla przyszłości współpracy międzyuczelnianej. Twoje zdanie jako studenta, byłego studenta bądź pracownika jest niezwykle ważne.

Jeśli jesteś lub byłeś studentem, być może skorzystałeś z wyjazdu zagranicznego bądź ze stypendiów typu ERASMUS lub innych, umożliwiających pobyt na uczelni zagranicznej. Komisja Europejska chce się dowiedzieć, czego nauczył Cię taki pobyt i w jaki sposób mieszkanie zagranicą (bądź pozostanie w kraju ojczystym) wpłynął na twój rozwój osobisty i zawodowy. Uczestnicy badania otrzymają indywidualną analizę, jak ich osobisty rozwój wypada na tle innych studentów. Dodatkowo będziesz miał okazję wygrać jednego z kilku iPadów. Aby wziąć udział w badaniu, wejdź na stronę: 

http://www.che-survey.de/uc/EIS_survey_2013/

Ponieważ Komisja Europejska prowadzi obecnie restrukturyzację prowadzonych przez siebie programów, bardzo ważne jest, aby liczba uczestników w badaniu była możliwie wysoka.

Z góry dziękujemy za pomoc.

Pozdrawiamy,

Centrum Programów Międzynarodowych / Koordynator programu ERASMUS