Ruszyły konkursy EY! Zapraszamy studentów do podjęcia wyzwania!

Serdecznie zapraszamy studentów do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez EY - naszą firmę partnerską: EYe on Tax i EY Financial Challenger.

Konkurs EYe on Tax

Przejrzyj podatki! X edycja konkursu EYe on Tax ruszyła. Jest to konkurs dla tych, przed którymi podatki nie mają tajemnic. Jeśli sprawnie poruszasz się w gąszczu przepisów podatkowych, a Twój wewnętrzny kompas wskazuje kierunek na optymalne rozwiązania finansowe, weź udział w konkursie i zacznij poziom wyżej u najlepszego pracodawcy.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani Doradztwem Podatkowym.

Więcej informacji nt. konkursu  i rejestracja

Konkurs EY Financial Challenger

Zapraszamy do udziału w XI edycji konkursu EY Financial Challenger. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was liczne studia przypadków, które pozwolą Wam wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą na studiach. Pracując w 3- lub 4-osobowych zespołach będziecie mieć możliwość przeprowadzenia transakcji sprzedaży/kupna spółki, wykonania wyceny spółki oraz przygotowania analiz finansowych.

Ze względu na zakres tematyczny, konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów III, IV i V roku studiów uczelni ekonomicznych. Zapraszamy jednak wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił i są zainteresowani finansami przedsiębiorstw z uwzględnieniem doradztwa transakcyjnego i wycen. Wiedza zdobyta w tej edycji będzie na pewno procentowała w kolejnych.

Więcej informacji nt. konkursu i rejestracja