Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają!

Aktualności
To idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.

Jest to konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością,  którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor w codziennej pracy. Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo. Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study - etap trzeci. Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy
z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji.

Dodatkowym elementem konkursu jest Misja Next Wave, w której można wziąć udział indywidualnie. Trzy osoby, które najlepiej poradzą sobie z rozwiązaniem zadania otrzymają cenne nagrody rzeczowe. 

Więcej informacji na www.auditodyssey.pl

Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia.