Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Ruszył nabór do II edycji Grand Tour – poznaj samego siebie!

Ruszył nabór do II edycji Grand Tour – poznaj samego siebie!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, poszukuje do II edycji Grand Tour – poznaj samego siebie! aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku. Spośród nich wybrana zostanie najlepsza dwunastka.

Po co?
Ponieważ dwanaście najlepszych osób zostanie zaproszonych do Krakowa, gdzie od 2 do 7 marca br. przekonają się, że dojrzałe życie, nie wiąże się z rezygnacją z ideałów, że bez względu na zakres podejmowanej pracy zawodowej każdy może mieć pozytywny wpływ na otoczenie – środowisko i ludzi, że o sukcesie w życiu decyduje nie tylko pozycja i stanowisko, ale również satysfakcja płynąca z aktywności.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany zawalcz o udział w II edycji programu Grand Tour – poznaj samego siebie! Do 1 lutego 2015 roku wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Na podstawie zgłoszeń wybranych zostanie trzydzieści osób, które zostaną poproszone o przesłanie maksymalnie 1,5 minutowego filmu. Głównymi bohaterami filmu będziecie musieli być Wy oraz Wasi znajomi. Będzie liczyła się siła argumentów!

Wyniki Grand Tour – poznaj samego siebie! ogłosimy 18 lutego 2015 roku.

Więcej informacji oraz regulamin II edycji Grand Tour