Rozwiń skrzydła i „Sięgaj Wyżej!”

Nie wystarcza Ci teoretyczna wiedza zdobywana na studiach? Chcesz się rozwijać i szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Sięgnij z nami po umiejętności miękkie. Już w marcu na Wydziale Psychologii UW rusza IV edycja „Sięgaj Wyżej!”, organizowanego przez AEGEE-Warszawa oraz SKN Progres. Zapisy ruszają już 1 lutego.

W ramach projektu będziesz mieć okazję uczestniczyć w szkoleniach kształtujących umiejętności miękkie oraz wziąć udział w spotkaniach z coachami kariery i doradcami zawodowymi. Celem naszego cyklu warsztatów jest rozwój najbardziej poszukiwanych przez pracodawców kompetencji osobistych i społecznych, a dzięki temu wzmocnienie Twojej konkurencyjności na rynku pracy. Trening interpersonalny to doskonała okazja, by lepiej poznać siebie i swój sposób funkcjonowania w świecie. Wszystko to odbywa się w przyjaznej atmosferze sprzyjającej zdobywaniu wiedzy i wymianie doświadczeń.

Poprzez coaching kariery chcemy pomóc studentom, wkraczających na rynek pracy lub dopiero się do tego kroku przygotowujących, wypracować własną drogę do sukcesu, efektywnie wykorzystać swoje umiejętności. Nasi doradcy zawodowi oferują pomoc w zakresie sporządzenia dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Warsztaty będą się odbywały w soboty i niedziele na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w terminie od 01.03 do 06.04.2014r.

Planowanych jest dwanaście różnych warsztatów, a ich zakres tematyczny będzie obejmował następujące zagadnienia: Autoprezentacja, Wyznaczanie celów i motywacja, Zarządzanie sobą w czasie, Negocjacje dla początkujących + dla zaawansowanych (dwudniowy warsztat), Asertywność, Kreatywne myślenie, Komunikacja, Zaawansowana komunikacja – perswazja, neutralizacja manipulacji, Komunikacja w związku, Leadership.

Koszt szkolenia to jedyne 20zł za 7 godzinny warsztat. Jest to naprawdę niewiele w stosunku do zdobytej wiedzy i doświadczenia.

Zapisy ruszają już 1.02, dlatego warto śledzić nasz fanpage oraz stronę internetową, na której znajdziecie dokładne terminy każdego z warsztatów oraz nazwiska trenerów je prowadzących.