Poznaj Wyborową Pernod Ricard i zdobądź cenne nagrody!

Aktualności
Jesteś innowacyjny, masz ciekawe pomysły i chęci do działania? Weź udział w naszym konkursie i stań się dumnym posiadaczem iPhone 6 Plus!

Przyjdź 18 marca na Absolvent Talent Days w Warszawie i odwiedź stoisko Wyborowa Pernod Ricard. Wypełnij poprawnie kupon i odpowiedz na pytanie „Z czym kojarzy Ci się firma Wyborowa Pernod Ricard?”.

Tylko jeden kupon wystarczy, aby zakwalifikować się do drugiego etapu, w którym zaprosimy Cię do świata szampana Mumm. Będziesz miał okazję podzielić się swoimi pomysłami, szczegóły poznasz już 19 marca – czekaj na naszego maila! Nadesłane rozwiązania business casu oceni komisja składająca się z pracowników Wyborowej Pernod Ricard.
 
Czekają na Ciebie atrakcyjne nagrody: iPhone 6 Plus oraz zaproszenia na Happy Friday – wewnętrzną imprezę w barze w naszym biurze na 22 piętrze! Dodatkowo podczas Absolvent Talent Days masz szansę spotkać się z naszymi pracownikami, którzy opowiedzą jak to jest w Wyborowa Pernod Ricar. Dowiesz też szczegółów o naszym programie stażowym Dobry Start Procentuje.