Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Pokaż, że jesteś Księgowym Przyszłości!

Pokaż, że jesteś Księgowym Przyszłości!

Studiujesz na kierunku związanym z finansami i rachunkowością? Faktura, VAT, aktywa, pasywa i bilans nie są dla Ciebie obcymi pojęciami? Pokaż swoją wiedzę, zdobądź cenne doświadczenia i wygraj wakacje marzeń! Weź udział w konkursie „Księgowi Przyszłości”! Trwa rejestracja do wyjątkowego konkursu dedykowanego polskim księgowym – zarówno praktykom z długoletnim doświadczeniem, jak i studentom.
"Księgowi Przyszłości" to kuszący koktajl emocjonującego współzawodnictwa, podnoszenia kwalifikacji i posiadanej wiedzy. Serwowany jest zarówno studentom kierunków ekonomicznych ze wszystkich polskich uczelni, jak i zawodowym księgowym. Jest zjawiskiem niecodziennym – o cenne nagrody walczą trzyosobowe zespoły, a rywalizacja odbywa się głównie online.
 
Konkurs "Księgowi Przyszłości", organizowany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce – najstarszą polską organizację zawodową i firmę Soneta - producenta oprogramowania do zarządzania i księgowości – enova, promuje wizerunek współczesnego księgowego - menedżera, doradcy, który potrafi odnaleźć się w trudnych, biznesowych sytuacjach, osoby, która nieustannie inwestuje w poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Księgowy Przyszłości to profesjonalista, świadomie korzystający z najnowszych zdobyczy informatyki i aktualizujący swoje narzędzia pracy.
 
Konkurs podzielony jest na 3 etapy:
Eliminacje:
- I test eliminacyjny online (3-9.04.2014 r.)
- II test eliminacyjny online (16-17.04.2014 r.)
Półfinał:
- test półfinałowy on line (15-16.05.2014 r.)
Finał:
- finał konkursu przed publicznością i Jury (10.06.2014 r.)
 
Do wzięcia udziału w konkursie wystarczy zebrać trzyosobową drużynę studencką bądź zawodową, zarejestrować się na stronie www.ksiegowiprzyszlosci.pl i w podanym terminie wypełnić test online. Uroczysta gala finałowa, połączona z wręczeniem nagród odbędzie się 10 czerwca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Szczegóły konkursu i regulamin znajdują się na platformie konkursowej www.ksiegowiprzyszlosci.pl/konkurs.