Podejmij wyzwanie i wygraj płatny staż!

Aktualności
Agencja marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym wszystkich studentów zainteresowanych pozycjonowaniem oraz reklamą sponsorowaną, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.

Aby odbyć dwumiesięczny płatny staż, należy przygotować projekt na jedno z dwóch zadań konkursowych: 1. kategoria SEO, 2. kategoria PPC.

SZCZEGÓŁOWY OPIS ZADAŃ

Projekty (w wersji doc lub ppt) wraz z CV należy przesyłać do 14 czerwca 2020 r. na adres marketing@nprofit.pl, w temacie emaila wpisując "KONKURS STAŻOWY". Wyniki zostaną podane do 19 czerwca.

Laureaci konkursu po zakończonym stażu otrzymają również potwierdzenie swoich umiejętności w postaci oficjalnych referencji.

Zapraszamy!

O NAS:
Agencja NPROFIT (www.nprofit.net) od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu e-PR, czy promocję w mediach społecznościowych. Swoje działania opieramy na naukowej metodzie SEO.

Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty. Swoje usługi opieramy na naukowej metodzie SEO.

Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne, jak i ogólnopolskie inicjatywy.