Plebiscyt na Najmilszą Panią z Dziekanatu

Aktualności
Nie rektor, nie dziekan, ale panie z dziekanatu - oto faktyczna grupa trzymająca władzę na uczelni. Często to właśnie od nich zależy studenckie być albo nie być. Jeśli wierzyć stereotypom, potrafią raczej zaleźć za skórę niż pomóc. Nie jest to jednak regułą. Są takie, które warto ozłocić.

Redakcja magazynu studenckiego "?dlaczego" oraz portalu www.dlaczego.com.pl szczerze wierzy w to, że istnieją panie z dziekanatu, których głównym zajęciem wcale nie jest malowanie paznokci oraz picie kawy, ale faktyczne pomaganie studentom. Żeby to udowodnić, pismo i portal postanowiły przeprowadzić pierwszy w Polsce Plebiscyt na Najmilszą Panią z Dziekanatu.

Każdy student może zgłosić swoją kandydatkę do tytułu, wchodząc na stronę www.dlaczego.com.pl/pani_z_dziekanatu i opisując na niej autentyczną historię, w której Pani z Dziekanatu wykazała się nadzwyczajną wyrozumiałością i ofiarnością.

Najciekawsze historie przejdą do drugiego etapu konkursu, w którym spośród zgłoszonych historii studenci wybiorą te najbardziej chwytające za serce. Zarówno na osoby zgłaszające kandydatury, jak i na głosujące w plebiscycie czekają nagrody:

  • kursy języka angielskiego w szkole Speak Up do wykorzystania w dowolnym mieście i na dowolnym poziomie zaawansowania,
  • klawiatury Microsoft,
  • elektroniczne pięciojęzykowe tłumacze EP-5000 marki Vector,
  • programy z serii Akademia Umysłu (Pamięć + Postrzeganie + Szybkie Czytanie).

Kandydatki można zgłaszać do końca listopada 2010 r. Przez cały grudzień będzie można wziąć udział w wyborach faworytki konkursu. Rozwiązanie Plebiscytu nastąpi na początku 2011 roku.

Więcej na stronie: www.dlaczego.com.pl/pani_z_dziekanatu

Kontakt:

Aleksandra Karp

tel. (22) 529 12 79

e-mail: a.karp@point-group.pl

www.dlaczego.com.pl