Płatne staże w Parlamencie Europejskim dla studentów

Ruszył konkurs EuroStaż, w którym do wygrania jest 16 płatnych staży w Parlamencie Europejskim, 32 wyjazdy studyjne i 300 dodatkowych nagród.

Konkurs EuroStaż skierowany jest do osób między 19 a 26 rokiem życia, dlatego zwracamy się do państwa jako przedstawicieli środowiska studenckiego o pomoc w promocji konkursu. Zdajemy sobie sprawę, że to Państwo mają najlepszy i bezpośredni kontakt ze studentami z Państwa regionu, a konkurs EuroStaż ma właśnie charakter regionalny - uczestnicy rywalizują w ramach województw. Konkurs składa się z trzech etapów - pierwszy etap trwa do 10 czerwca i polega na wypełnieniu testu sprawdzającego podstawową wiedzę o Unii Europejskiej. Wypełnienie testu jest jednocześnie zgłoszeniem się do konkursu i możliwością wzięcia udziału w dalszej rywalizacji.

Uprzejmie zwracamy się z prośbą o udostępnienie w mediach społecznościowych i na stronach www linku do strony www.eurostaz.pl, gdzie znajdują się wszystkie wskazówki dla uczestników i test sprawdzający wiedzę. Państwa pomoc będzie nieoceniona i dzięki niej więcej młodych ludzi z Państwa regionu dowie się o możliwości wygrania płatnych staży w Parlamencie Europejskim i innych nagród przewidzianych przez organizatora. W każdym województwie zostaną wyłonieni laureaci konkursu dlatego bardzo zależy nam, aby informacja dotarła do wszystkich zainteresowanych.

Szukamy tych, którzy nie siedzą z założonymi rękami tylko chcą inwestować w siebie, szukają nowych wyzwań i dążą do podniesienia swoich kwalifikacji. Eurostaż nie jest tylko dla tych, którzy chcą związać swoją przyszłość z szeroko pojętą polityką. Doświadczenie w Brukseli może przydać się w wielu dziedzinach lub być po prostu niezapomniana przygodą!

Strona konkursu i wszystkie informacje na: www.eurostaz.pl