Ostatnie dni I Etapu PMChallenge! KONKURS!

To już ostatni dzwonek na wzięcie udziału w konkursie PMChallenge! Macie czas tylko do piątku 17 kwietnia do godziny 23:59.

Project Management Challenge to unikalny konkurs skierowany do studentów z całej Polski, chcących sprawdzić swoje umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Na ochotników czekają trzy etapy sprawdzające umiejętności związane z zarządzaniem projektami.

I Etap: 8-17 kwietnia TEST ONLINE z wiedzy z zarządzania projektami. Test składa się z 20 pytań jednokrotnego wyboru. Na jego uzupełnienie Uczestnik ma 20 minut. Do testu można przystąpić tylko raz. Test będzie aktywny między 8, a 17 kwietnia na naszej stronie w zakładce „Quiz”.

II Etap: 23-28 kwietnia  GRA SYMULACYJNA przygotowana przez firmę HolonGlobe. Do Gry zostaną zaproszenie Uczestnicy, którzy uzyskali najwyższą ilość punktów w pierwszym etapie. W trakcie trwania Gry, Uczestnicy zmierzą się z zadaniami i trudnościami, z jakimi spotykają się Project Managerowie w codziennej pracy.

III Etap: 16 maja WIELKI FINAŁ, w którym wezmą udział najlepsi uczestnicy z największą ilością punktów z Gry Symulacyjnej. Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, w których wspólnie rozwiążą case study. W trakcie trwania Finału, każdy z Uczestników będzie otrzymywał punkty za swój wkład w pracę grupową oraz wynik uzyskany za rozwiązany case. Zwycięzca otrzyma możliwość odbycia stażu w obszarze zarządzania projektami!

Życzymy wszystkim powodzenia!