Ostatnie 5 dni zgłoszeń do konkursu Imagine Cup

Aktualności
Pozostało tylko 5 dni do zamknięcia listy zgłoszeń do największego konkursu technologicznego dla studentów Imagine Cup. To ostatnia szansa, aby zarejestrować swój projekt!

Termin zgłaszania projektów do tegorocznej edycji konkursu mija 7 stycznia, a zatem zostało już naprawdę niewiele czasu. Projekty można zgłaszać w trzech kategoriach głównych: World Citizenship, Games i Innovation. Światowa pula nagród wynosi w tym roku aż 300 000 dolarów, a oprócz tego organizatorzy zaprosili do współpracy partnerów lokalnych, którzy zapewniają dodatkowe nagrody specjalne dla wybranych drużyn uczestniczących w Imagine Cup. W Polsce należą do nich firmy DevCore.NET, Billenium, Nokia i MMC Brainville. Ostatnio do tego grona dołączył również Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Imagine Cup to największy na świecie konkurs technologiczny dla studentów. Jest to wielka szansa dla młodych ludzi, aby wykorzystując wyobraźnię, kreatywność oraz pasję mogli zaistnieć w świecie najnowszych technologii i zwiększyć swoje szanse na wymarzoną pracę. W ostatnich 10 edycjach konkursu udział wzięło 1,65 miliona studentów, reprezentujących ponad 190 krajów. Znakomita większość z nich stała się lokalnymi gwiazdami w swoich środowiskach. Ponadto otrzymali pomoc w promocji swoich rozwiązań od instytucji naukowych, liderów biznesu oraz artystów.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Imagine Cup zapraszamy na lokalną stronę konkursu: www.imaginecup.pl. 

Link do filmu promującego Imagine Cup 2013:

http://www.youtube.com/watch?v=-WEwQsTbxC0