Orange Friends - pilotażowy projekt firmy Mila.

Znacie się na nowoczesnych technologiach? Lubicie dzielić się wiedzą i pomagać innym? Wykorzystajcie swoje kompetencje i zarabiajcie dodatkowe pieniądze pomagając osobom z Waszej okolicy. Dołączcie do Orange Friends!

Kogo szukamy?

Osób lubiących nowinki techniczne, znających się np. na konfiguracji smartfona, instalacji kina domowego czy naprawie komputera lub laptopa.

Zapraszamy do udziału w projekcie, jakiego jeszcze nie było na polskim rynku. Orange, we współpracy z międzynarodową firmą Mila, uruchomił specjalną platformę, dzięki której Klient będzie mógł zamówić pomoc techniczną do domu. Wy, jako Orange Friends, dzięki platformie oferujecie swoją pomoc.

Jeśli dołączycie do grona Orange Friends, będziecie mogli podejmować zamówienia i rozwiązywać problemy techniczne Klienta, a przy okazji dodatkowo zarobić.

Na początek zapraszamy tych z Was, którzy swoją pomoc techniczną mogą oferować w Warszawie.

Jak to działa?

Po zarejestrowaniu się na platformie  https://www.mila.com/orange/friends otrzymujecie zlecenia od osób z Waszej okolicy. Jeśli uznacie, że Wasze kompetencje są wystarczające, akceptujecie takie zgłoszenie, umawiacie się na wizytę i pomagacie Klientowi w jego domu, pobierając za to ustaloną z  Klientem  kwotę, na zasadach obowiązującego prawa.

Jako Orange Friends pracujecie niezależnie, w swoim własnym czasie. Nie reprezentujecie ani firmy z Grupy Orange ani Mila – tylko siebie. Po prostu zarabiacie, podejmując zlecenia w wolnej chwili. Rekomendowaną formą działania  jest założenie własnej działalności gospodarczej.

Możecie być pionierami, biorąc udział w innowacyjnym projekcie.

Zainteresowanych zapraszamy do darmowej rejestracji już teraz  https://www.mila.com/orange/friends