Odkryj wewnętrzną siłę! Nowe losowanie na Treco

Droga studentko, czujesz zmęczenie? Egzaminy tuż, tuż, a Tobie coraz bardziej brakuje sił? Wyzwól swą wewnętrzną energię i poznaj własne mocne strony!

Weź udział w losowaniu organizowanym na portalu Treco i wygraj bezpłatne zaproszenie na trzecie spotkanie pt. „ROCK: Co jest Twoją siłą? Budowanie mocy” organizowane w ramach warsztatów „Melodia kobiety w METRUM”, które odbędzie się 15 czerwca br. w Katowicach.

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1302/wygraj-zaproszenie-na-trzecie-spotkanie-z-cyklu-melodia-kobiety-w-metrum-

 

Wygraj zaproszenie na kolejne spotkanie z cyklu Maraton Coachingu!

Treco z partnerem METRUM Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne zaprasza wszystkich zainteresowanych coachingiem oraz tych, którzy w przyszłości chcieliby zostać profesjonalnymi coachami i opanować umiejętność inspirowania do działania innych ludzi, do udziału w losowaniu zaproszenia na piąte spotkanie pt. „Modele pracy coachingowej I - model coachingowej rozmowy AID” w ramach pierwszej edycji Maratonu Coachingu.

Być może to właśnie Ty, poznasz wkrótce profesjonalne metody wykorzystywane przez specjalistów z branży trenerskiej. Spróbuj szczęścia już dziś! 

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1300/rozlosujemy-zaproszenie-na-kolejne-spotkanie-w-ramach-maratonu-coachingu-