Nowe konkursy na Treco!

Pragniesz poprawić swoje relacje z innymi ludźmi? Chcesz szybciej i skuteczniej osiągać założone przez siebie cele? Dowiedzieć się jak efektywnie radzić sobie w sytuacji stresowej? Wszystko to pomoże Ci osiągnąć dziesięciodniowe szkolenie „Praktyk BeyondNLP”!

Wykorzystując osiągnięcia współczesnej psychologii, neurologii, ekonomii behawioralnej, neurokognitywistyki oraz innych nauk społecznych, a zarazem odrzucając zbędne nadwyżki teoretyczne klasycznego Programowania Neurolingwistyczmegp (NLP), „BeyondNLP” umożliwia naturalne i swobodne posługiwanie się zdobytymi w ramach szkolenia umiejętnościami w codziennych kontaktach międzyludzkich. Przełomowa metoda pozwoli Ci zrozumieć własny umysł i poznać techniki dzięki, którym przebrniesz przez każdy egzamin, rozmowę kwalifikacyjną czy inne istotne wydarzenie w Twym życiu z uśmiechem na twarzy i pewnością siebie! Już teraz wejdź na Treco i weź udział w konkursie, w którym rozdamy 3 zaproszenia (każde o wartości 3 000 złotych!) na to rewelacyjne szkolenie.

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1062/nowe-losowanie-na-portalu-treco-do-wygrania-zaproszenia-na-innowacyjne-szkolenie-praktyk-beyondnlp-

Jesteś zainteresowany coachingiem? Chciałbyś w przyszłości zostać profesjonalnym coachem i opanować umiejętność inspirowania do działania innych ludzi? Tak? W takim razie niewątpliwie zainteresuje Cię cykl szkoleń Maraton Coachingu. Już wkrótce odbędzie się kolejne spotkanie – zajrzyj na portal Treco, weź udział w konkursie, a może to właśnie Ty zdobędziesz bezpłatne zaproszenie!

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1060/nowe-losowanie-na-portalu-treco-do-wygrania-zaproszenie-na-czwarte-spotkanie-w-ramach-i-edycji-maratonu-coachingu

Przypominamy, iż nadal trwa konkurs w którym do wygrania są bezpłatne zaproszenia na inspiracyjne spotkanie z elementami warsztatu „You are The Leader – The Why Method”. Weź udział w losowaniu i już 29 kwietnia w Katowicach odkryj, że jesteś liderem!

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1019/nowe-losowanie-na-portalu-treco-do-wygrania-zaproszenia-na-inspiracyjne-spotkanie-z-elementami-warsztatu-you-are-the-leader-the-why-method-

Zachęcamy do założenia i uzupełnienia profilu oraz do udziału w konkursach i losowaniach organizowanych na Treco!

Bezpłatne zaproszenia na portalu Treco!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów aspirujących do roli szkoleniowca, trenera, coacha, menedżera szkolącego, specjalisty HR oraz pragnących stale rozwijać własne kompetencje w tym zakresie do założenia profilu na portalu Treco. Dla naszych użytkowników systematycznie organizujemy losowania i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami  - bezpłatnymi zaproszeniami na szkolenia, konferencje i kursy.