Moja UE w 2020 roku

Jeszcze tylko 2 tygodnie do zakończenia konkursu dla studentów "Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku".

 Przedstaw swoją wizję UE za 10 lat w krótkim eseju (maksymalnie 4 strony) i wygraj płatny staż w Parlamencie Europejskim. Jeśli znajdziesz się wśród najlepszych omówisz ją z Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, Prof. Jerzym Buzkiem podczas wspólnego obiadu lub spotkania w Parlamencie Europejskim.

- Drodzy uczestnicy konkursu "Moja UE w 2020 roku!", chcę poznać Wasze opinie o przyszłości UE. Dlatego postanowiłem zaangażować się w ten konkurs i chcę Was poznać osobiście - napisał na swoim profilu na Facebooku Prof. Jerzy Buzek.

Główną nagrodą jest "Shadowing", czyli towarzyszenie Przewodniczącemu Parlamentu Europejskiego Jerzemu Buzkowi podczas jednego dnia jego pracy w Brukseli oraz miesięczny płatny staż w sekretariacie Grupy Europejskiej Partii Ludowej (EPL) w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Dziesięciu wyróżnionych otrzyma zaproszenie na wspólny obiad z Profesorem Jerzym Buzkiem oraz nagrody książkowe, a ich prace zostaną wydane w publikacji podsumowującej konkurs.

W konkursie może wystartować każdy, kto ma status studenta (studiów magisterskich, licencjackich, doktoranckich, podyplomowych, itp.), nie ma ograniczeń wieku. Szczegóły na stronie:

 

Na zgłoszenia czekamy do 9 sierpnia.

Dołącz do nas na Facebooku! Co tydzień nowe wskazówki od jurorów oraz konkursy z nagrodami:

 

Kontakt:

Biuro Zewnętrzne Grupy EPL

w Parlamencie Europejskim

Ul. Jasna 14/16a

00-041 Warszawa

tel. 22 892 93 05

epl-warszawa@europarl.europa.eu