M&Asters Challenge

Katedra Zarządzania Strategicznego SGH oraz PricewaterhouseCoopers zapraszają do udziału w konkursie! M&Asters Challenge to konkurs przeznaczony dla studentów SGH. Jeśli jesteś właśnie na III roku studiów licencjackich lub kontynuujesz edukację na magisterskich studiach uzupełniających i - co więcej - interesujesz się zagadnieniami związanymi z aspektami fuzji i przejęć - ten konkurs jest dla Ciebie!

Do M&Asters Challenge zapraszamy 3 osobowe drużyny. W jego trakcie, Twój zespół będzie musiał poradzić sobie z dwoma etapami: testem on-line oraz całodniowym finałem o charakterze symulacji pracy doradczej, w czasie której liczyć będzie się już nie tylko wiedza merytoryczna, ale także praca w grupie, zdolności prezentacyjne i umiejętności komunikacji z klientem biznesowym. Do drugiego etapu zaprosimy 10 zespołów, które najlepiej poradzą sobie z testem on-line.

Po finałowych zmaganiach zapraszamy na nieformalne spotkanie, w trakcie którego wręczymy nagrody najlepszym drużynom!  Pośród nich znajdują się m.in.: netbooki, vouchery lotnicze oraz praktyki w PricewaterhouseCoopers.

Formularz aplikacyjny wraz z testem on-line będzie dostępny do 14 listopada na stronie głównej SGH www.sgh.waw.pl, stronie Katedry Zarządzania Strategicznego  http://www.sgh.waw.pl/katedry/kzs, www.pwc.com/kariera oraz www.masterschallenge.pl.

Finał odbędzie się 26 listopada.

Dzięki M&Asters Challenge możesz nie tylko rozpocząć karierę w jednej z najlepszych firm konsultingowych na świecie, ale także poznać charakter projektów doradczych oraz metodologię pracy w oparciu o informacje rynkowe, dane klienckie oraz modele finansowe. 

Partner projektu: Forbes