Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkursy na Treco! Bezpłatne zaproszenia do rozdania!

Konkursy na Treco! Bezpłatne zaproszenia do rozdania!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów aspirujących do roli szkoleniowca, trenera, coucha, menedżera szkolącego, specjalisty HR oraz pragnących stale rozwijać własne kompetencje w tym zakresie do założenia profilu na portalu Treco. Dla naszych użytkowników systematycznie organizujemy losowania i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - bezpłatnymi zaproszeniami na szkolenia, konferencje i kursy.

Opanowanie umiejętności hipnotycznych (które notabene mogą się przydać w obliczu profesorskiego majestatu w trakcie egzaminu) ułatwi niewątpliwe szkolenie „Hypnosis Without Trance, czyli Hipnoza bez Transu”, które poprowadzi znany hipnotyzer i hipnoterapeuta o bogatym doświadczeniu – James Rolph, pseudonim: James Tripp. W konkursie organizowanym przez portal Treco wraz z ChangeMasters.pl rozlosujemy trzy bezpłatne zaproszenia (każde o wartości 1 500 zł) na powyższy kurs. Wejdź na Treco, zarejestruj się, zaloguj i spróbuj szczęścia!

Szczegóły:

http://www.treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/966/rozlosujemy-3-bezplatne-zaproszenia-na-szkolenie-hypnosis-without-trance-czyli-hipnoza-bez-transu-

Dla tych, którzy pragną zyskać zaufanie i szacunek w oczach współpracowników, klientów, znajomych oraz wydobyć z siebie pokłady charyzmy, dzięki której przekonają do siebie każdego człowieka czy to w ramach zajęć w sali szkoleniowej, w trakcie coachingu, w pracy czy chociażby podczas dyskusji przy kawie, skarbnicą wiedzy i nie lada atrakcją będzie inspiracyjne spotkanie z elementami warsztatu „You are The Leader – The Why Method”. Portal Treco, współpracując z „The Why Method”, ma do rozdania aż dziesięć bezpłatnych zaproszeń. Weź udział w losowaniu i już 29 kwietnia w Katowicach i odkryj, że jesteś liderem!

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1019/nowe-losowanie-na-portalu-treco-do-wygrania-zaproszenia-na-inspiracyjne-spotkanie-z-elementami-warsztatu-you-are-the-leader-the-why-method-

Zachęcamy do założenia i uzupełnienia profilu oraz do udziału w konkursach i losowaniach organizowanych na Treco!