Konkursy na Treco! Bezpłatne zaproszenia do rozdania!

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów aspirujących do roli szkoleniowca, trenera, coucha, menedżera szkolącego, specjalisty HR oraz pragnących stale rozwijać własne kompetencje w tym zakresie do założenia profilu na portalu Treco. Dla naszych użytkowników systematycznie organizujemy losowania i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami - bezpłatnymi zaproszeniami na szkolenia, konferencje i kursy.

Opanowanie umiejętności hipnotycznych (które notabene mogą się przydać w obliczu profesorskiego majestatu w trakcie egzaminu) ułatwi niewątpliwe szkolenie „Hypnosis Without Trance, czyli Hipnoza bez Transu”, które poprowadzi znany hipnotyzer i hipnoterapeuta o bogatym doświadczeniu – James Rolph, pseudonim: James Tripp. W konkursie organizowanym przez portal Treco wraz z ChangeMasters.pl rozlosujemy trzy bezpłatne zaproszenia (każde o wartości 1 500 zł) na powyższy kurs. Wejdź na Treco, zarejestruj się, zaloguj i spróbuj szczęścia!

Szczegóły:

http://www.treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/966/rozlosujemy-3-bezplatne-zaproszenia-na-szkolenie-hypnosis-without-trance-czyli-hipnoza-bez-transu-

Dla tych, którzy pragną zyskać zaufanie i szacunek w oczach współpracowników, klientów, znajomych oraz wydobyć z siebie pokłady charyzmy, dzięki której przekonają do siebie każdego człowieka czy to w ramach zajęć w sali szkoleniowej, w trakcie coachingu, w pracy czy chociażby podczas dyskusji przy kawie, skarbnicą wiedzy i nie lada atrakcją będzie inspiracyjne spotkanie z elementami warsztatu „You are The Leader – The Why Method”. Portal Treco, współpracując z „The Why Method”, ma do rozdania aż dziesięć bezpłatnych zaproszeń. Weź udział w losowaniu i już 29 kwietnia w Katowicach i odkryj, że jesteś liderem!

Szczegóły:

http://treco.pl/aktualnosci/szczegoly/k/2/id/1019/nowe-losowanie-na-portalu-treco-do-wygrania-zaproszenia-na-inspiracyjne-spotkanie-z-elementami-warsztatu-you-are-the-leader-the-why-method-

Zachęcamy do założenia i uzupełnienia profilu oraz do udziału w konkursach i losowaniach organizowanych na Treco!