Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs "START UP AWARD"!

Konkurs "START UP AWARD"!

To już VIII edycja Forum Inwestycyjnego, które odbędzie się w dniach 7-8 września 2015r. w Tarnowie. W tym roku po raz pierwszy organizujemy konkurs START UP AWARD. Uwaga! Jest o co walczyć! Nagrodą główną jest aż 100 000 zł!

Podstawowym kryterium – innowacyjność działań! Nagradzamy najlepsze pomysły biznesowe.

Nagroda, która została ufundowana przez PGE Polską Grupę Energetyczną, Miasto Tarnów i Forum Ekonomiczne, wesprze zwycięski startup w dotarciu ze swoim projektem do szerszej grupy odbiorców. Konkurs skierowany jest do młodych przedsiębiorców, którzy mają innowacyjne pomysły i szukają możliwości ich realizacji. Jak również do osób niezależnych i kreatywnych, do programistów, ekspertów od nowych technologii. Konkurs promuje także społeczną i biznesową wartość startupów.

Fundacja Startup Hub Poland, partner merytoryczny Forum, zaprosi dodatkowo jeden projekt o największym potencjale międzynarodowej ekspansji do programu preinkubacyjnego BridgeAlfa. W ramach programu realizowanego przez zalążkowy fundusz SHP, StartVenture@Poland, projekt poddany zostanie szczegółowej analizie technologicznej, biznesowej i prawnej o wartości 30 tys. złotych. Pomyślne przejście etapu proof of principle otworzy drzwi do inkubacji o wartości kolejnych 250 tys. złotych oraz dotacji bezzwrotnej NCBiR o wartości nawet do 1mln złotych. Program zwieńcza dodatkowa inwestycja funduszu Giza Polish Venture.

Finał odbędzie się 7 września, na oficjalnej Gali Forum w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Na Forum swoje prezentacje przedstawią m.in. Michał Sadowski, Założyciel i Prezes Zarządu Brand24, czy Artur Kurasiński, Współtwórca narzędzi Fokus – smarter analytics oraz MUSE (YouTube Analytics).

Forum Inwestycyjne to niepowtarzalna szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, pozyskanie finansowania, inspiracji i networkingu.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z Regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępne na stronie internetowej).

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 września br.

Partnerem Głównym Konkursu jest PGE Polska Grupa Energetyczna, Miasto Tarnów oraz Forum Ekonomiczne.

Udział w Forum jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia!.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny

 

Zapraszamy!