Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs Noworoczny JTI

Konkurs Noworoczny JTI

JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, trzeciego pod względem wielkości koncernu tytoniowego na świecie. Dzięki zaangażowaniu ponad 25 000 zatrudnionych pracowników, JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach. Dla studentów JTI jest szansą na rozwinięcie swojego potencjału, wykorzystanie innowacyjnych pomysłów i karierę międzynarodową. Najlepszym dowodem na atrakcyjność JTI jako pracodawcy są prestiżowe nagrody Top Employers 2012 i Top Employers Europe 2012.

Dlatego wraz z początkiem nowego roku Ambasadorzy firmy JTI Polska pragną gorąco zaprosić wszystkich studentów do udziału w Konkursie Noworocznym, który odbędzie się 14 stycznia w Szkole Głównej Handlowej na auli spadochronowej.

Konkurs odbędzie się na standzie JTI Polska, gdzie firma reprezentowana będzie przez ambasadorów JTI: Dominikę Basaj i Marka Jakubów. Każdy uczestnik otrzyma 3 pytania z zakresu wiedzy o firmie JTI, a za każdą poprawną odpowiedź nagrody w postaci atrakcyjnych gadżetów firmowych.

Aby osłodzić sobie wejście w nowy rok przygotowaliśmy również słodkości dla każdego!:) Serdecznie zapraszamy na stand w celu wzięcia udziału konkursie i bliższego poznania firmy JTI Polska!:)

Zachęcamy również do odwiedzenia strony www.karierawjti.pl w celu poszerzenia swojej wiedzy nt. firmy JTI Polska oraz zwiększenia swoich szans na wygraną!

Więcej informacji na temat konkursu na naszej stronie internetowej.

jti konkurs