Konkurs Noworoczny JTI

Aktualności
JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, trzeciego pod względem wielkości koncernu tytoniowego na świecie. Dzięki zaangażowaniu ponad 25 000 zatrudnionych pracowników, JTI sprzedaje swoje produkty w 120 krajach. Dla studentów JTI jest szansą na rozwinięcie swojego potencjału, wykorzystanie innowacyjnych pomysłów i karierę międzynarodową. Najlepszym dowodem na atrakcyjność JTI jako pracodawcy są prestiżowe nagrody Top Employers 2012 i Top Employers Europe 2012.

Dlatego wraz z początkiem nowego roku Ambasadorzy firmy JTI Polska pragną gorąco zaprosić wszystkich studentów do udziału w Konkursie Noworocznym, który odbędzie się 14 stycznia w Szkole Głównej Handlowej na auli spadochronowej.

Konkurs odbędzie się na standzie JTI Polska, gdzie firma reprezentowana będzie przez ambasadorów JTI: Dominikę Basaj i Marka Jakubów. Każdy uczestnik otrzyma 3 pytania z zakresu wiedzy o firmie JTI, a za każdą poprawną odpowiedź nagrody w postaci atrakcyjnych gadżetów firmowych.

Aby osłodzić sobie wejście w nowy rok przygotowaliśmy również słodkości dla każdego!:) Serdecznie zapraszamy na stand w celu wzięcia udziału konkursie i bliższego poznania firmy JTI Polska!:)

Zachęcamy również do odwiedzenia strony