Konkurs "FotoKampus SGH 2015"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez NZS Szkoły Głównej Handlowej. Termin nadsyłania prac przedłużony do 13 maja.

Swoje prace możecie nadsyłać w następujących kategoriach:

  • Studiuję i pracuję
  • Studiuję i bawię się
  • Studiuję i działam

W tym roku poza trzema nagrodami dla indywidualnych uczestników wprowadziliśmy NOWOŚĆ – nagrodę dla organizacji studenckiej lub koła naukowego w postaci vouchera na sprzęt elektroniczny. Wystarczy, że jeden z członków organizacji zgłosi prace w każdej z trzech kategorii konkursowych i prace te jako seria zdjęć zostaną najwyżej ocenione przez jury. Podsumowując, czekają na Was następujące nagrody:

1) voucher o wartości 1000 zł na zakup sprzętu elektronicznego wraz z nagrodą pieniężną w kwocie 110 zł przyznany jako nagroda główna w konkursie
2) 3 vouchery o wartości 500 zł na zakup sprzętu elektronicznego, z których:

  • 1 voucher zostanie przyznany jako wyróżnienie
  • 1 voucher zostanie przyznany jako Nagroda JM Rektora
  • 1 voucher zostanie przyznany organizacji studenckiej/studenckiemu kołu naukowemu działającemu w SGH

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz w zakładce “Zgłoszenia” na stronie www.fotokampus.nzssgh.pl. W każdej z kategorii konkursowych możecie przesłać maksymalnie trzy zdjęcia, ale łączna liczba zdjęć, które zgłosicie, nie może przekraczać sześciu.

Pamiętajcie także o wydrukowaniu papierowej wersji formularza, wypełnieniu jej i dostarczeniu do siedziby NZS SGH (pok. 61A).

Jest o co walczyć, więc aparaty w dłoń i do dzieła! :)