Konkurs Experience PwC startuje już 8 października!

Wiemy, że dysponujesz zróżnicowaną wiedzą. Wiemy, że finanse, prawo podatkowe lub branża konsultingowa to jedno z twoich zainteresowań. I wiemy, że na 100% chcesz sie wykazać.

 

Nadarza sie okazja. Weź udział w VIII edycji konkursu Experience PwC. Wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce pod okiem ekspertów i walcz o cenne nagrody. Na najlepszych czekają: praktyki w naszej firmie, kursy językowe, szkolenia biznesowe Akademii PwC, zestawy publikacji naukowych i voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości 6 000 zł. Nie wiemy, czy wygrasz ale na pewno wyrwiesz sie z domu albo z akademika. I na 100% będzie to fajne doświadczenie.

Jak to wygląda?

Etap 1: 8 października zaczyna sie test on-line z ogólnej wiedzy z wybranego obszaru: finansów, prawa podatkowego lub konsultingu.

Etap 2: 7 listopada na zwycięzców pierwszego etapu czeka case study on-line, którego tematyka dotyczy wybranej wcześniej dziedziny.

Etap 3: Od 7 do 9 grudnia odbędzie sie wielki finał. Autorzy 30 najlepszych rozwiązań, zostaną zaproszeni do udziału w Konferencji Finałowej.

Więcej informacji na www.experiencepwc.pl

Partnerzy konkursu
empik school, Wydawnictwo Naukowe PWN
Patroni medialni
Eurostudent, KarierawFinansach.pl, Magiel, Manko, Students.pl