Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs "Dobre Stypendium"

Konkurs "Dobre Stypendium"

Zapraszamy do składania wniosków do Konkursu "Dobre Stypendia 2010" - termin przyjmowania zgłoszeń upływa 6 września!

Przypominamy, że już 6 września upływa termin nadsyłania zgłoszeń do Konkursu na najlepsze programy stypendialne „Dobre Stypendia 2010”. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie, którego organizatorami są Polsko – Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Moje Stypendium.

Konkurs jest zaadresowany do wszystkich podmiotów organizujących własne programy stypendialne. Zatem oprócz uczelni wyższych, w Konkursie mogą wziąć udział organizacje pozarządowe, firmy i fundacje utworzone przez firmy oraz samorządy.
Poprzez Konkurs pragniemy wyróżnić i docenić te najlepiej realizowane programy, dzięki którym stypendyści mogą spełniać swoje marzenia. Chcemy, aby wyróżnione programy również zainspirowały inne organizacje, instytucje, firmy do zakładania funduszy stypendialnych. Laureaci Konkursu, którzy zdobędą tytuł „Dobre Stypendium 2010”, zostaną nagrodzenia podczas ogólnopolskiej konferencji „Stypendia w Polskiej Edukacji”, która odbędzie się 21 października 2010 r. w Warszawie.

Więcej szczegółów znajduje się w Regulaminie Konkursu na najlepsze programy stypendialne oraz na stronie www.mojestypendium.pl.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 22 622 01 22 w. 24 i 16) oraz e-mailowy na adres konkurs@mojestypendium.org

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie!

Z poważaniem,
Fundacja Moje Stypendium

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY