Konkurs dla start-upów – Odkrycie Rynku 2015

Odkrycie Rynku 2015 to ogólnopolski konkurs, organizowany przez najprężniej działającą organizację studencką w Polsce – Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem jest wyróżnienie najlepszych studenckich start-upów ostatnich lat.

Zwycięzcy konkursu mają szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki w ramach współpracy z ogólnopolskimi patronami medialnymi oraz zdobycie finansowania aż do 500 000 zł! Zapisy trwają w dniach 2 - 22 lutego.

W tym roku odbędzie się już druga edycja konkursu, Odkrycie Rynku 2015. Wzorem roku ubiegłego chcemy zachęcić ludzi młodych do realizowania własnych pomysłów biznesowych poprzez wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych studenckich start-upów.

Konkurs dzieli się na 2 etapy. W pierwszym, jury konkursu wybierze 6 najlepszych start-upów, wyróżniających się swoją innowacyjnością oraz efektywnością. Następnie każdy z finalistów będzie musiał przygotować w ciągu dwóch tygodni krótki materiał promocyjny prezentujący działalność firmy, jej plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z prowadzenia własnej działalności. Filmy zostaną poddane głosowaniu na fanpage'u Drogowskazów Kariery oraz ocenie jury.

Nagrody

Każdy uczestnik zostanie zaproszony na warsztat przeprowadzony przez Startup Academy. Trójka finalistów będzie miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania się przed inwestorami Lewiatan Business Angels. Zwycięzcy otrzymają bilety na pełnometrażowe warsztaty od Startup Academy. Mogą też liczyć na pomoc Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości i zdobyć aż do 500 000 zł! Ale to nie wszystko! Najlepszy start-up ma szansę na zwiększenie rozpoznawalności marki poprzez publikację informacji o zwycięzcach wraz z opisem przez naszych patronów medialnych.

Kogo szukamy?

Jeżeli:

  • Studiujesz lub studiowałeś na uczelni wyższej
  • Masz nie więcej niż 26 lat
  • Potrafisz znaleźć niszę rynkową
  • Oferujesz usługi bądź produkty cieszące się uznaniem wśród klientów
  • Szukasz nowych sposobów finansowania działalności
  • Zatrudniasz młode osoby
  • Twoja firma stopniowo zwiększa udziały w rynku

to ten konkurs jest właśnie dla ciebie!

Zgłoszeń do konkursu można dokonywać będąc zarówno właścicielem firmy, jak i osobą zupełnie z nią niezwiązaną, poprzez wypełnienie formularza na stronie www.drogowskazykariery.pl/zgloszenia.

Termin i miejsce

Zapisy trwają od 2 do 22 lutego. Konkurs kończy się uroczystą galą finałową z ogłoszeniem wyników 10 kwietnia 2015 w Warszawie.

Więcej informacji