Konkurs CodersTrust Polska

Dwóch najlepszych uczestników kursu próbnego otrzyma pełne, półroczne szkolenie.

Rusza konkurs CodersTrust Polska, w którym stawką jest półroczny kurs nauki języków programowania i freelancingu online, warty 4700 zł. Wystarczy zapisać się na 14-dniowy, darmowy kurs próbny, prowadzony pod okiem światowej klasy mentorów, którzy będą oceniać postępy uczestników. Najlepsi spośród kursantów zostaną nagrodzeni. Uzyskają dostęp do pełnego szkolenia całkowicie za darmo!

Cały kurs trwa 6 miesięcy. Dzięki wsparciu mentora i doradców kariery już w jego trakcie kursanci mogą wykonywać zlecenia i zarabiać pierwsze pieniądze. Oprócz nauki języków programowania, szkolenie obejmuje również doskonalenie umiejętności miękkich, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się jak z sukcesem działać na globalnych platformach freelancerskich, by zdobywać nowych klientów i zlecenia.

CodersTrust to duński start-up, który zmienia sposób nauki i zarabiania na rynku freelancerskim. Podczas szkoleń uczestnicy zdobywają pożądane na rynku kompetencje w zakresie języków, takich jak: JavaScript, HTML, CSS, umożliwiające im podejmowanie zleceń, w tym m.in. tworzenie w pełni funkcjonalnych stron internetowych.

Szkolenia CodersTrust są odpowiednie nawet dla osób, które nie miały dotychczas żadnej styczności z programowaniem. Wystarczy znajomość języka angielskiego na poziomie B1 i podstawy logiki.

Nauka w ramach CodersTrust wspierana jest na poszczególnych rynkach przez Fundację Rockefellera, Bank Światowy oraz organizacje rządowe.

CodersTrust otwiera nowe możliwości Polakom w zdobywaniu poszukiwanych na całym świecie kompetencji i pracy w najbardziej perspektywicznej branży.

Zapisy na kurs próbny na www.coderstrust.pl.