Konkurs British Council dla studentów - Are you ready to study abroad?

Aktualności
Na profilu British Council na Facebooku ruszył konkurs przeznaczony specjalnie dla studentów i polegający na prawidłowym rozwiązaniu jak największej liczby zadań testowych w jak najkrótszym czasie. Dla osób, które znajdą się na czele rankingu, British Council przygotowało między innymi voucher na test IELTS i kurs angielskiego. Konkurs potrwa do 5 lutego br.

Aplikacja konkursowa nawiązuje do renomowanego testu IELTS, uznawanego przez ponad 7 tys. instytucji na całym świecie - w tym prestiżowe szkoły Ivy League – za najwiarygodniejsze potwierdzenie umiejętności językowych kandydatów na studia. W aplikacji wykorzystano przykładowe pytania z części Reading (rozumienie czytanego tekstu) tego testu. Zadaniem uczestników konkursu jest wybranie prawidłowej odpowiedzi na każde z 5 pytań konkursowych. Osoby, które zrobią to w najkrótszym czasie otrzymają cenne nagrody.

Nagrodą za zajęcie 1. miejsca w konkursie jest bezpłatny kurs języka angielskiego w British Council. Dla osoby, która zajmie 2. miejsce, British Council przygotowało voucher na test IELTS (ważny przez rok od daty jego przyznania). Dla kolejnych 8 osób (miejsca 3-10) przewidziano licencje na internetowy kurs Road to IELTS, pozwalający na samodzielne przygotowanie się do egzaminu.

Aplikacja konkursowa dostępna jest na stronie: www.facebook.com/BritishCouncilPolska.


British Council

Organizacja założona w 1934 roku, reprezentująca Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w dziedzinie współpracy kulturalnej i edukacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem nauki języka angielskiego. W Polsce działa od 1938. Promuje wybitne osiągnięcia brytyjskie w dziedzinie nauki, edukacji i sztuki oraz programów społecznych, umożliwiając nawiązywanie partnerskiej współpracy pomiędzy polskimi i brytyjskimi instytucjami. Prowadzi działalność na całym świecie, stawiając na najwyższą jakość nauczania oraz rozwój współpracy w zakresie edukacji pomiędzy Wielką Brytanią a innymi krajami. British Council jest jednym z centrów egzaminacyjnych brytyjskich egzaminów językowych i niejęzykowych (Cambridge ESOL, IELTS, egzaminy różnych uczelni brytyjskich, egzaminy zawodowe).

Osoba do kontaktu: 

Małgorzata Kurpias

T: +48 22 695 59 35

F: +48 22 695 59 30

M: +48 660 737 246

e-mail: malgorzata.kurpias@britishcouncil.pl