Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs Ace Manager 2016

Konkurs Ace Manager 2016

Ace Manager to wirtualna gra biznesowa zaprojektowana przez ekspertów z grupy BNP Paribas.

Studenci z całego świata wcielą się w rolę bankierów i będą podejmować decyzje z dwóch ważnych obszarów: Bankowość Korporacyjna i Instytucjonalna oraz Bankowość Detaliczna.

Najlepsze zespoły zmierzą się w wielkim finale, aby wygrać wycieczkę do Paryża, nagrody pieniężne, bilety na turniej tenisowy i/lub gadżety.

Czym jest Ace Manager?
„Ace Manager to internetowa gra tocząca się w wirtualnym mieście Universe-City, gdzie każda drużyna składająca się z trzech studentów (wszyscy poniżej 26 roku życia), sprawdzi swoje umiejętności rozwiązując zadania z obszaru bankowości. Każde z zadań wymagać będzie kompetencji w zakresie rozumienia biznesu, marketingu oraz zarządzania. Głównym celem gry jest opracowanie najlepszego rozwiązania wspierającego rozwój klientów.

W grze mogą uczestniczyć wszyscy chętni, także osoby powyżej 26 roku życia. Jednak wyniki tej grupy nie będą brane pod uwagę przy sporządzaniu globalnego rankingu oraz podczas rundzie finałowej.

Jak grać?
Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie 3-osobowej drużyny na stronie internetowej konkursu: www.acemanager.bnpparibas.com.

Harmonogram VIII edycji

  • Rejestracja : 1 październik 2015 - 13 kwiecień 2016
  • Gra: 20 kwiecień 2016- 10 maj 2016
  • Wielki finał: koniec maja 2016

Więcej informacji o konkursie na: 
http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager
http://acemanager.bnpparibas.com/