Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Konkurs „Metamorfoza Kariery”

Konkurs „Metamorfoza Kariery”

Konkurs Metamorfoza Kariery ma na celu pomóc studentom w znalezieniu pracy lub praktyk. Jest organizowany przez redakcję portalu kariera.com.pl.

karieraPodziel się

Konkurs Metamorfoza Kariery jest organizowany przez redakcję Magazynu Kariera i portalu Kariera.com.pl. Ma na celu pomóc studentom pewnie wejść na rynek pracy lub znaleźć odpowiednie praktyki. Eksperci poprawią wybrane dokumenty aplikacyjne. Osoby z największym potencjałem zostaną zaproszone na serię szkoleń z rekruterami, coachami i doradcami zawodowymi.

Na łamach portalu Kariera.com.pl oraz w Magazynie Kariera będziemy informować o efektach metamorfozy. Pokażemy, jak dzięki poradom ekspertów, kandydat zmieniał się w profesjonalistę gotowego do podjęcia pracy. Zachęcimy kolejnych studentów by zainspirowali się przykładem zwycięzców konkursu.     

Konkurs skierowany jest do studentów wszystkich lat i kierunków, którzy nie czują się przygotowani do starcia z wymogami rynku i nie wiedzą, jak radzić sobie podczas procesu rekrutacyjnego.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w konkursie do 20 kwietnia powinni przesyłać CV oraz list uzasadniający, dlaczego jest im potrzebna metamorfoza kariery na adres metamorfoza@kariera.com.pl 

Nagrody:

Nagrodą główną jest metamorfoza kariery przeprowadzona przez profesjonalnych rekruterów,  coachów i doradców zawodowych. Zwycięzców czeka także sesja fotograficzna, której celem będzie stworzenie profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych. Wcześniej stylista zajmie się biznesowym wizerunkiem kandydata. Metamorfoza kariery odbędzie się w Krakowie i będzie trwała dwa dni. W ramach metamorfozy kariery Organizator zapewnia przejazd do Krakowa z dowolnego miejsca w Polsce oraz nocleg. Nagroda dodatkowa to wstęp na wieżę kościoła Mariackiego, skąd rozpościera się wspaniały widok na Rynek Główny.

Drugą nagrodą jest poprawienie dokumentów aplikacyjnych – CV i listu motywacyjnego na konkretne stanowisko – przez profesjonalistów z branży HR. 

Przebieg konkursu:

Akcja rozpoczyna się w poniedziałek 14 marca. Do 20 kwietnia studenci będą mieli możliwość nadsyłania do nas zgłoszeń. Wyłonimy sześciu zwycięzców.

Trzy osoby, które przekonają nas swoją ambicją, aktywnością i kreatywnością otrzymają nagrodę główną.

Kolejnym trzem osobom, w których zauważymy potencjał, zostaną poprawione dokumenty aplikacyjne. Pierwszą sesję z ekspertami planujemy między 26 a 29 kwietnia. Relację z niej zamieścimy w majowym wydaniu Magazynu Kariera. Kolejne sesje odbędą się w maju, a ich opis ukaże się w kolejnych edycjach Kariery w październiku i grudniu.

Śledź konkurs na: www.kariera.com.pl

metamorfoza