Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Kolejna edycja konkursu dla studentów BNP Paribas Ace Manager

Kolejna edycja konkursu dla studentów BNP Paribas Ace Manager

15 października br. rozpoczęła się rejestracja do piątej edycji internetowej gry biznesowej organizowanej przez BNP Paribas – Ace Manager. Uczestnicy - studenci z całego świata będą musieli wykazać się wiedzą z zakresu bankowości, dobrą organizacją pracy i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji. Na najlepszych graczy czekają nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy euro.

„Ace Manager” to międzynarodowa gra z zakresu bankowości kierowana do studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia, bez względu na kierunek ich studiów. Nabór do V edycji rozpoczął się 15 października i potrwa do 26 marca 2013 roku. Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie drużyny na stronie internetowej konkursu: www.acemanager.bnpparibas.com.

– Uczestnictwo w grze jest dla studentów szansą na zdobycie swojego pierwszego doświadczenia w dziedzinie bankowości. Jest to również okazja na nawiązanie nowych, międzynarodowych kontaktów. Drużyny mogą się bowiem składać z osób z różnych uczelni z całego świata – mówi Agnieszka Gołąb - Stanikowska, specjalista ds. rekrutacji i rozwoju zawodowego w BNP Paribas Banku, koordynująca program Ace Manager w Polsce.

Pierwszy etap wirtualnej gry rozpocznie się 2 kwietnia 2013 roku i potrwa trzy tygodnie. W tym czasie, drużyny w trzyosobowym składzie zmierzą się z dziewięcioma case studies z obszarów,
w których BNP Paribas prowadzi swoją działalność: Retail Banking, Investment Solutions, Corporate & Investment Banking. Rywalizacja toczyć się będzie w wirtualnym świecie o nazwie „Universe – City”, gdzie uczestnik, jako specjalista i manager banku, stawiany jest przed realnymi problemami.

Pięć drużyn z największą liczbą punktów spotka się w maju 2013 roku w wielkim finale. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są również bilety na turnieje tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas.

W czwartej edycji konkursu Ace Manager udział wzięło ponad 14 200 studentów ze 145 krajów,
w tym 491 osób z Polski. Najwięcej zgłosiło się studentów ze Szkoły Głównej Handlowej (100) oraz z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (74). Finał odbył się w centrali grupy BNP Paribas
w Paryżu. Zwycięzcą edycji okazała się drużyna z Singapuru.

Trzy lata temu, kiedy gra Ace Manager po raz pierwszy była dostępna również dla uczestników z Polski, trójka studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie znalazła się w finałowej piątce.

Więcej informacji o konkursie na: http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager, http://acemanager.bnpparibas.com/


BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas zatrudnia blisko 200 tys. osób w 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.