Invent a New Future Challenge – wyjątkowy konkurs dla polskich studentów

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym wygraną jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M.
Konkurs Invent a New Future Challenge to wyjątkowa szansa, by rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku wśród ludzi, którzy łączą pasję i kreatywność z najnowszymi technologiami. Tegoroczna edycja to także szansa, by powtórzyć sukces Karoliny Mojeścik, która w 2014 roku zwyciężyła w polskiej edycji konkursu i od roku pracuje jako Asystentka Marketingu w 3M Poland.
 
Aby wziąć udział w konkursie Invent a New Future Challenge należy zarejestrować się na stronie http://www.3m.com/INF2016 i wypełnić formularz rejestracyjny. Na rejestrację kandydaci mają czas do końca lutego.
 
- Liczymy na otwartość, nieszablonowe podejście i kreatywność, które przekonają jury, że to właśnie dana osoba powinna znaleźć się w ścisłym gronie finalistów konkursu i pracować w 3M. Poszukiwane są osoby z dobrą znajomością języków obcych, w tym przede wszystkim języka angielskiego – mówi Grażyna Kelly, Talent Acquisition Leader w 3M.
 
Na podstawie zgłoszeń do kolejnego etapu zostanie wyłonionych 15 kandydatów z Polski, którzy w marcu we Wrocławiu będą opracowywać rozwiązanie dla konkretnej sytuacji biznesowej. To spotkanie pozwoli na wybór 2 najlepszych kandydatów z naszego kraju do ścisłego finału w USA.
Dwójka polskich finalistów dołączy do pozostałych 26 osób, wyłonionych z 13 krajów biorących udział w rywalizacji. O wygraną w konkursie Invent a New Future Challenge razem z Polakami będą walczyć także studenci z Turcji, Brazylii, Kanady, Chin, Japonii, Korei Południowej, Meksyku, Panamy, Arabii Saudyjskiej, Singapuru, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Indii, czy też Stanów Zjednoczonych.
Finał odbędzie się w lipcu w siedzibie głównej 3M w St. Paul w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy z Polski będzie propozycja etatu w 3M Service Center EMEA we Wrocławiu.
 
Więcej szczegółów znajduje się na stronie internetowej http://www.3M.com/INF2016 oraz na Facebooku 3M Kariera.