InterSTUDENT 2011

Termin nadsyłania zgłoszeń do drugiej edycji konkursu przedłużony do 21 stycznia 2011 r.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się podczas uroczystej gali, zorganizowanej w ramach konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2011", 24 lutego 2011 r. w Łodzi.

Konkurs InterSTUDENT adresowany jest do studentów zagranicznych studiujących w polskich uczelniach na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim. W konkursie mogą wziąć udział studenci obcokrajowcy lub posiadający podwójne obywatelstwo. Kandydaci powinni wykazać się aktywnością na polu kulturalnym, społecznym, proekologicznym lub sportowym, działaniami wpisującymi się w ideę wielokulturowości, dobrymi wynikami w nauce, a także postawą inspirującą do działania i wkładem w aktywizację wspólnot obywatelskich w środowisku lokalnym. Konkurs InterSTUDENT to pierwsza w Polsce tego typu inicjatywa, skierowana do środowiska studentów zagranicznych w Polsce.


Honorowy Patronat nad konkursem objęła prof. dr hab. Katarzyna Chałasińska-Macukow, przewodnicząca Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP).

Studenci zagraniczni na start!

POBIERZ ANKIETĘ

 

Dodatkowych informacji udziela: Karolina Chróstna, e-mail: k.chrostna@perspektywy.pl
tel. 22 628 58 62, fax 22 629 16 17 www.studyinpoland.pl/interstudent/