International Talent Programme w ING Banku Śląskim

Przygoda i wyzwanie – tak w dwóch słowach opisują program talentowy w ING Banku Śląskim jego uczestnicy. Program #ITP – International Talent Programme to zbieranie doświadczeń podczas rotacji krajowych i zagranicznych, a wszystko po to, aby znając już bank, produkty, branże i dziedziny, świadomie wybrać swoją drogę.

Jesteś ciekaw, gdzie mogą zaprowadzić Cię projekty, które zrealizujesz podczas ITP i ludzie, których poznasz? To zależy tylko od Ciebie. Szczegóły znajdziesz na stronie kariera ING.

Czym jest International Talent Programme?

ITP to czteroletni, międzynarodowy program, który możesz realizować na jednej z 7 ścieżek (Analytics, HR, Wholesale banking, Retail, IT, Ryzyko, Finanse). To Ty wybierasz ścieżkę, Ty decydujesz jakie projekty chcesz realizować. Oczywiście, możesz liczyć na bieżące wsparcie talent menadżer programu, a także starszych kolegów i koleżanek z programu ITP.

Dla kogo jest ITP?

Program ITP jest dla Ciebie, jeśli:

  • właśnie kończysz studia lub jesteś świeżo upieczonym absolwentem (do 2 lat po ukończeniu studiów),
  • działałeś aktywnie w organizacjach studenckich lub społecznych, brałeś udział w konkursach, konferencjach, projektach badawczych,
  • biegle znasz polski i angielski,
  • podejmujesz inicjatywę i skutecznie działasz,
  • jesteś zawsze o krok do przodu,
  • pomagasz innym w osiąganiu sukcesów.

 

Jak przebiega program?

Przez pierwsze dwa lata rotujesz pomiędzy wybranymi przez siebie projektami toczącymi się w obrębie wybranej wcześniej ścieżki. To czas, który ma przynieść Ci odpowiedź na pytanie czym chciałbyś się zajmować? Czas rotacji to świetna okazja, aby próbować, doświadczać i eksperymentować. Po tym czasie zajmuje się tzw. Pozycję stałą, ta cześć programu to kolejne dwa lata, podczas których zgłębiasz już wybrany przez siebie obszar.

A co dalej? To zależy od Ciebie. ? Sprawdź, co dla Ciebie mamy, jak potoczyły się zawodowe historie uczestników i absolwentów programu na blogu ITP lub aplikuj na wybraną ścieżkę.