Interesujesz się przedsiębiorczością i innowacjami?

Mamy coś dla Ciebie! 5 podwójnych zaproszeń na uroczystą galę wręczenia nagród laureatom I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską pt. „Akademicki Mistrz Innowacyjności”, organizowaną przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Business Center Club.

Gala ta odbędzie się w dniu 17 grudnia 2010 roku, w godz. 14.00-16.00 w Pałacu Staszica przy ul. Nowy Świat 72/74 w Warszawie  - Sala Lustrzana ( 1 piętro ). W  trakcie gali zostaną przedstawieni laureaci i idee zwycięskich prac.  Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych prac z zakresu innowacyjności. Ideą, do której Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości chce przekonywać osoby piszące prace magisterskie, jest współpraca sfery naukowej i biznesu. W programie oprócz wyłonienia lureatów znajduje się m.in. występ zespołu Politechniki Warszawskiej, jak i wspólny obiad ze wszystkimi uczestnikami konkursu. Dla uczestników gali zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody pamiątkowe.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w tej uroczystości, to napisz do nas (e-mail: anna.matysiak@sgh.waw.pl), podaj swoje dane kontaktowe (imię i nazwisko, nr telefonu), wówczas przekażemy Ci podwójne zaproszenie!