III edycja Grand Tour – poznaj samego siebie!

Bank Zachodni WBK, w ramach Santander Universidades, poszukuje do III edycji Grand Tour – poznaj samego siebie! aktywnych, ciekawych świata i ludzi oraz otwartych na nowe doświadczenia studentów III, IV i V roku. Spośród nich wybrana zostanie najlepsza dwunastka.

Czym może być dla Ciebie Grand Tour? Początkiem wielkiej przygody, która pozwoli Ci na prawdziwe poznanie samego siebie. Sześciodniowy warsztat rozwojowy, w którym udział weźmie 12 wybranych uczestników rusza po raz trzeci.

Każdy dzień Grand Tour to kolejna szansa by:

  • odkryć swój potencjał i możliwości
  • doświadczyć silnych oraz wartościowych przeżyć
  • pokonać bariery i poszerzyć własne horyzonty
  • zobaczyć jak budować relacje z ludźmi oparte na otwartości, szczerości i autentyczności

Kogo szukamy?

Aktywnych, otwartych na nowe doświadczenia i ciekawych świata studentów III, IV i V roku (w przypadku jednolitego tok studiów), lub III roku studiów pierwszego stopnia oraz studenci wszystkich lat studiów drugiego stopnia (w przypadku systemu dwustopniowym) szkół wyższych należących do Santander Universidades na terenie Polski.

W jakim celu?

Chcemy pokazać Wam, że dorosłe życie nie oznacza rezygnacji z ideałów. Każdy wybór może prowadzić do osiągnięcia sukcesu i satysfakcji z życia. Udowodnimy, że najważniejsza jest świadomość podejmowanych decyzji oraz zrozumienia samego siebie.

Ponadto chcemy dać Wam możliwość udoskonalenia 6 kompetencji, które są ważne zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym tj. komunikacja, otwartość na uczenie się i stały rozwój, aktywność i zaangażowanie, elastyczność i zdolność do adaptacji, umiejętność pracy w zespole, dążenie do osiągania rezultatów.

Dwanaście najlepszych osób zaprosimy do Wrocławia, gdzie odbędzie się 6 dniowy warsztat rozwojowy (7 – 12 września 2015 r.)

Zgłoś się!

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w III edycji programu Grand Tour – poznaj samego siebie!, nie trać czasu i zawalcz o miejsce!

Do 21 czerwca 2015 roku wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Na podstawie przesłanych wniosków wybierzemy minimum dwadzieścia pięć najlepszych osób. Jeśli dostaniesz się do drugiego etapu rekrutacji, czeka Cię test kreatywności. Zaangażuj swoich znajomych i pokażcie nam wspólnie jaki naprawdę jesteś! Przygotuj dla nas 1,5 minutowy film, który przekona nas, że to Ciebie szukamy.

Finałową 12 uczestników III edycji Grand Tour – poznaj samego siebie!, ogłosimy 16 lipca 2015 roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy