Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Gala Finałowa CSR Case Study 2010 we Wrocławiu!

Gala Finałowa CSR Case Study 2010 we Wrocławiu!

Gala Finałowa ogólnopolskiego konkursu Odpowiedzialni CSR Case Study 2010 w tym roku odbędzie się we Wrocławiu. Rozwiązanie konkursu, wręczenie nagród oraz panel dyskusyjny i wiele niespodzianek czeka na uczestników. Wszystkich chętnych zapraszamy!

csr

Data: 31 maja 2010

Miejsce: sala Rady Wydziału Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu(100E)

Godzina:  12:00.

W trakcie Gali zostaną rozdane pierwsze w historii konkursu statuetki dla laureatów, które zostały wykonane przez artystów z Bielska-Białej. Poza ogłoszeniem wyników konkursu
i przedstawieniem rozwiązań zaproponowanych przez laureatów, zapraszamy do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym „CSR po kryzysie”. W programie spotkania również prezentacja Dobrych Praktyk firm województwa Dolnośląskiego – Odpowiedzialny Wrocław.

Szczegółowy program Gali jest dostępny na stronie internetowej konkursu pod adresem:

http://www.csr-casestudy.pl/galafinalowa.pdf

Już teraz wiadomo, że na Gali Finałowej uczestnicy będą mieli okazję zadać pytanie i porozmawiać z najlepszymi specjalistami w Polsce, będą to przedstawiciele m.in. Tesco Polska, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Green Brand i Hewlett-Packard. Lista specjalistów, którzy wybierają się na naszą Galę wciąż się powiększa, dlatego organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych. Uczestnictwo w wydarzeniu jest darmowe, wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny dostępny pod adresem:

www.odpowiedzialni-csr-casestudy.pl/rejestracja.php

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy do Wrocławia!