Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / euroS'OBIEKTYW warsztaty fotograficzne

euroS'OBIEKTYW warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa, dla młodych (w wieku od 18 do 30 lat) pasjonatów fotografii, składające się z 8 modułów trwających od 2 do 5 godzin. Odbywają się one w Warszawie w dniach 18-20 maja 2012 roku, prowadzone są przez fotografów wywodzących się z różnych środowisk i zajmujących się różnorodnymi tematami.

 

O PROJEKCIE

euroS'OBIEKTYW – to organizowane przez AEGEE-Warszawa, warsztaty fotograficzne, których motywem przewodnim będzie Warszawa, jej życie, społeczność i architektura w okresie tuż przed tegorocznymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012. W trakcie 8 kilkugodzinnych warsztatów uczestnicy zgłębią teoretyczne podstawy fotografii cyfrowej i analogowej, następnie rozwiną umiejętności fotografowania w trakcie części praktycznej – zajęć plenerowych na terenie Warszawy. Warsztaty odbywają się w terminie 18 – 20 maja br.

Zwieńczeniem pracy uczestników poszczególnych modułów będzie wystawa najlepszych zdjęć zrobionych w trakcie warsztatów.

Warsztaty fotograficzne euroS'OBIEKTYW skierowane są do osób od 18 do 30 roku życia, które posiadają własny (cyfrowy lub analogowy) aparat fotograficzny oraz mają przynajmniej podstawowe doświadczenie w robieniu zdjęć.

euroS'OBIEKTYW to zarówno interdyscyplinarne ujęcie sztuki fotografowania (prowadzący wywodzący się z różnych środowisk) jak i nowatorskie podejście do tematu zajęć praktycznych. Uczestnicy będą mieli okazję wykazać się innowacyjnością oraz dobrze rozwiniętą umiejętnością obserwacji otoczenia: architektury, przestrzeni miejskiej a także zjawisk społecznych.

Zapisy już trwają! Zapraszamy do rejestracji na naszej stronie eurosobiektyw.aegee.waw.pl !

ORGANIZATOR

Warszawska antena AEGEE została utworzona w 1991 r. i obecnie liczy ok. 150 aktywnie działających członków. Rocznie realizuje od 5 do 10 projektów skierowanych głownie do studentów warszawskich szkół wyższych. W ostatnich latach prężnie działa, poruszając takie kwestie jak: edukacja, wymiany studenckie i kulturowe, kariera zawodowa, jak również indywidualny rozwój osobisty (umiejętności miękkie) i kształtowanie społeczności obywatelskiej.