Działaj razem z Praca@Danone - konkurs dla studentów

Działasz w kole naukowym bądź organizacji studenckiej? Tworzycie zgrany zespół? Zgłoś się do konkursu Działaj razem z Praca@Danone. Do wygrania jest 3 x 3 000 zł oraz warsztaty rozwojowe w Danone. Częścią aplikacji konkursowej będzie również Platforma Rozwojowa z mini webinarami.

Działaj razem z Praca@Danone

„Jak to jest być częścią zgranego zespołu?” to hasło trzeciej już edycji konkursu Działaj razem z Praca@Danone. Danone zaprasza organizacje i koła naukowe do nagrania krótkich filmów będących odpowiedzią na tytułowe pytanie. Zgłoszenia należy wysłać ich na adres: konkurs@pracawdanone.pl

Chcemy wspierać proaktywne osoby, które nie boją się wychodzić przed szereg i brać sprawy w swoje ręce. Taką wyjątkowość oraz pasję do działania widzimy między innymi w członkach kół naukowych i organizacji studenckich, dlatego właśnie do nich kierujemy nasz konkurs. - mówi Magdalena Woźna.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 grudnia 2014 roku. Po tym okresie użytkownicy Facebooka za pośrednictwem specjalnie przygotowanej aplikacji na profilu Praca@Danone  przez 18 dni będą mogli głosować na swoich faworytów. Trzy organizacje, które uzyskają największą liczbę głosów zdobędą po 3 000 PLN oraz zostaną zaproszone na warsztaty ze specjalistami firmy Danone w Warszawie.

Mini webinaria z Danonowymi specjalistami

Dodatkowo od 19 grudnia ruszy specjalna Platforma Rozwojowa z cyklem mini webinarów ze specjalistami z różnych dziedzin pracującymi w Danone. Z filmów będzie się można dowiedzieć między innymi: co to są zespoły kros funkcyjne, jak to jest pracować w zespołach wielopokoleniowych czy wielokulturowych, jak zarządzać czasem i radzić sobie ze zmianą.

PODSUMOWANIE:

Grupa docelowa: członkowie kół naukowych, stowarzyszeń oraz organizacji studenckich

Gdzie znaleźć informacje:

www.pracawdanone.pl bądź www.facebook.com/PracawDanone

Terminy: 25.11 – 18.12 zgłaszanie filmów konkursowych, 19.12 – 6.01 głosowanie na ulubiony film, 8.01 wyniki

Nagrody: 3x3 tys. złotych do wykorzystania na rozwój organizacji oraz warsztaty z Danonowymi specjalistami

 Zapraszamy do udziału w konkursie!