Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Drogowskazy Kariery – projekt specjalnie dla Ciebie!

Drogowskazy Kariery – projekt specjalnie dla Ciebie!

W tym roku Niezależne Zrzeszenie Studentów przygotowuje już VII edycję jednego ze swoich najbardziej rozpoznawalnych projektów – Drogowskazy Kariery. Odbędzie się on w dniach 24 marca – 4 kwietnia na ponad 25 uczelniach w całej Polsce.

W samej tylko Warszawie studenci będą mieli okazję uczestniczyć w warsztatach i case studies organizowanych na aż 5 uczelniach: w Szkole Głównej Handlowej, Politechnice Warszawskiej, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojskowej Akademii Technicznej oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej. Dzięki nim poznają możliwości kształtowania swojej przyszłej ścieżki kariery czy rozwiną swoje umiejętności twarde i miękkie. Ponadto będą mieli możliwość uczestnictwa w dyskusji z praktykami biznesu podczas debaty otwierającej cały program, która odbędzie się 24 marca w Szkole Głównej Handlowej. Tegorocznym tematem będzie „Patriotyzm gospodarczy - Made in Poland”.

Na zapisy zapraszamy już od 17 marca br.  na stronę internetową programu – http://drogowskazykariery.pl. Zachęcamy również do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie będziemy umieszczać informacje na temat zbliżających się warsztatów czy konkursów.