Daj się urządzić, czyli plebiscyt na Studenckiego Bałaganiarza Roku

Cuchnące worki śmieci kłębią się w kącie? A może dywan lepi się tak bardzo, że znajomi zostawili już skarpetki w Twoim pokoju? Osoby, których lokum spełnia powyższe kryteria, powinny wziąć udział w konkursie na Studenckiego Bałaganiarza Roku. Plebiscyt organizuje magazyn „?dlaczego” oraz portal www.dlaczego.com.pl. Zwycięzca dostanie w nagrodę… urządzony pokój.

Redakcja miesięcznika i portalu zachęca wszystkich bałaganiarzy, by podzielili się widokiem swoich arcydzieł.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.dlaczego.com.pl/balaganiarz_roku, wgrać zdjęcie swojego bałaganu oraz poczekać na ocenę użytkowników portalu. Fotografia z największą liczbą pozytywnych ocen zostanie nagrodzona przez firmę JYSK, która zafunduje jej autorowi zestaw mebli oraz elementów wyposażenia pokoju. Dzięki nagrodzie łatwiej będzie uporać się z bałaganem. Na osoby głosujące również czeka nagroda w postaci tłumacza elektronicznego EP-5000 marki Vector.

Żeby zachęcić do zabawy, redakcja postanowiła zacząć od siebie i ujawniła „twórczy bałagan”, który od miesięcy zalega na biurku jednej z koleżanek. Ona ciągle twierdzi, że kiedyś to posprząta… :)

Zainteresowani? W takim razie - dajcie się urządzić!

Szczegóły na stronie: www.dlaczego.com.pl/balaganiarz_roku

W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

Aleksandra Karp

Dziennikarz magazynu studenckiego „?dlaczego”

tel. (022) 529 12 79

a.karp@dlaczego.com.pl