Co daje udział w PwC Business Case Project?

Aktualności
50% unikalnego doświadczenia 30% wiedzy, której nie znajdziesz w podręczniku 19% emocji i zabawy podczas burzliwych negocjacji 1% szans na zdjęcia na tarasie PwC wszystko to podczas PwC Business Case Project!

18 stycznia rozpoczął się ogólnopolski projekt biznesowy będący symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji.  Podczas 2 miesięcy trwania projektu, uczestnicy rozwiązują  problem biznesowy  zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Spotykają się również z managerami, konsultantami oraz biorą udział w video-konferencjach.

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów III i IV roku studiów pierwszego stopnia, III - V roku jednolitych studiów magisterskich, studentów studiów drugiego stopnia oraz absolwentów uczelni wyższych.

PwC Business Case Project to niepowtarzalna okazja do poznania pracy konsultanta, sprawdzenia się w rozwiązywaniu realnego problemu biznesowego oraz poznaniu pracowników PwC.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody, certyfikaty PwC Junior Professional a na najlepszych zaproszenie na  praktyki w PwC.

Zapoznaj się z regulaminem i aplikuj on-line do 23 marca!

Więcej szczegółów na www.pwc.pl/kariera