Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Boost Your Project

Boost Your Project

organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami przy Szkole Głównej Handlowej oraz Project Management Group Politechniki Wrocławskiej, to niepowtarzalna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wcielając się w rolę Project Managera!

Konkurs jest podzielony na trzy etapy, a w każdym z nich na Uczestników czekają inspirujące wyzwania. Etap pierwszy (11 – 24 lutego 2013) rozpoczyna się od wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie internetowego oraz przystąpienia do Testu z Wiedzy o Zarządzaniu Projektami.

Etap drugi (4 – 17 marca 2013) to fascynująca i bardzo wciągająca gra symulacyjna, odbywająca się za pośrednictwem Internetu, która skutecznie naśladuje rzeczywistość pracy Project Managera. Nie zabraknie w niej elementów, które nieodzownie wiążą się z każdym prawdziwym projektem - ciągłych zmian, problemów i niewystarczających informacji.

Etap trzeci to jednodniowe spotkanie Finalistów, które odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podczas którego zostanie przeprowadzony Assessment Center, zaś uczestnicy zmierzą się z wyzwaniem rozwiązania case study z tematyki zarządzania projektami. Na Laureatów konkursu czekają wspaniałe nagrody!

Więcej informacji na www.boostyourproject.pl lub http://www.facebook.com/BoostYourProject