Boost Your Project

organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Projektami przy Szkole Głównej Handlowej oraz Project Management Group Politechniki Wrocławskiej, to niepowtarzalna możliwość sprawdzenia swoich umiejętności wcielając się w rolę Project Managera!

Konkurs jest podzielony na trzy etapy, a w każdym z nich na Uczestników czekają inspirujące wyzwania. Etap pierwszy (11 – 24 lutego 2013) rozpoczyna się od wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie internetowego oraz przystąpienia do Testu z Wiedzy o Zarządzaniu Projektami.

Etap drugi (4 – 17 marca 2013) to fascynująca i bardzo wciągająca gra symulacyjna, odbywająca się za pośrednictwem Internetu, która skutecznie naśladuje rzeczywistość pracy Project Managera. Nie zabraknie w niej elementów, które nieodzownie wiążą się z każdym prawdziwym projektem - ciągłych zmian, problemów i niewystarczających informacji.

Etap trzeci to jednodniowe spotkanie Finalistów, które odbędzie się 6 kwietnia 2013 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, podczas którego zostanie przeprowadzony Assessment Center, zaś uczestnicy zmierzą się z wyzwaniem rozwiązania case study z tematyki zarządzania projektami. Na Laureatów konkursu czekają wspaniałe nagrody!

Więcej informacji na www.boostyourproject.pl lub http://www.facebook.com/BoostYourProject