„Ace Manager” – gra z nagrodami dla studentów

„Ace Manager” to międzynarodowa, internetowa gra dla studentów z zakresu bankowości, której organizatorem jest BNP Paribas. Zapisy do VI edycji trwają od 15 października 2013 r. do 10 kwietnia 2014 r.

Czym jest Ace Manager?
Ace Manager to internetowa gra biznesowa prowadzona w międzynarodowym gronie studenckim. Gra polega na rozwiązywaniu tzw. case studies, opracowanych przez ekspertów BNP Paribas z zakresu Retail Banking, Investment Solutions oraz Corporate & Investment Banking.

Kto może wziąć udział w grze?
Każdy kto studiuje i nie ukończył 26 roku życia. Nie ma znaczenia narodowość i kierunek studiów. Jeśli czujesz, że jesteś osobą kreatywną i nieobce są ci zagadnienia bankowości, to nie powinieneś się zastanawiać.

Jak grać?
Gra toczy się w wirtualnej rzeczywistości „Universe-City”. Uczestnicy gry pełnią rolę ekspertów BNP Paribas rozwiązują problemy z zakresu bankowości i zarządzania. Nabór do VI edycji rozpoczął się 15 października i potrwa do 10 kwietnia 2014 roku. Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie drużyny na stronie internetowej konkursuPierwszy etap gry rozpocznie się 17 kwietnia 2014 roku i potrwa trzy tygodnie.

Finał i nagrody
Trzy drużyny z największą liczbą punktów spotkają się w maju 2014 roku w wielkim finale. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są również bilety na turnieje tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas.

Więcej informacji: 

1. facebook 

2. strona konkursu

3. sprawozdanie uczestnika konkursu